Motocar
Firmamız Derin Motorlu Araçlar 2008 yılından buyana yüksek kaliteli Hava, Polen, Yağ ve Yakıt filtreleri pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın pazarlama markası olan Motocar altında Otomobil ve hafif ticari vasıtaların belli markalarında hizmet vermektedir. Özellikle Alman araç grubuyla öne çıkan marka çeşidimiz her geçen gün artarak tüm Avrupa araç gruplarına hitap etmeyi hedeflemektedir.

Bugünkü otomobillerin kalite standartlarına uygun ve OE kalitesinde ürünleri Motocar markası altında pazara sunmaktadır. Son derece deneyimli ve eğitimli personel yapımız Ürünlerimizin kalite standartlarını sürekli ve her zaman takip ederek süreklilik sağlar. Motocar markalı ürünlerimizin Türkiye yurtiçi pazarlama kanallarına dağıtılması DERIN Motorlu Araçlar Ticaret LTD. tarafından yürütülmektedir.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Firmamızın her zaman yüksek kaliteli temel amacı olup her zaman yenilikçi ürünleri müşterilerine sunmayı hedeflemiştir.

Firmamızın başarısında en büyük payı kalitenin sürekliliği ve her zaman müşterilerimizin taleplerine her zaman duyarlı olunmasıdır. Lütfen bizleri değerli istek ve önerileriniz için bilgilendiriniz.

MİSYONUMUZ
- Sürekli Müşteri memnuniyeti,
- Kalite standartlarını her zaman daha yükseğe çıkarmak,
- Otomotiv Yedek Parça sektöründe öncü kuruluşlarından olmak.

VİZYONUMUZ
- Teknolojik araçlarla kaynakların etkin kullanımı
- Yüksek teknoloji ile Dünya markası olmak

FİRMA FAALİYET ALANLARI
- Binek Araç Grubu
- Hafif Ticari Araç Grubu

HİZMET VERİLEN FİLTRE GRUBU
- Hava Filtreleri
- Kabin Filtreleri
- Yakıt Filtreleri
- Yağ Filtreleri
Sizler için hazırlamış olduğumuz Online Katalog bölümüne yandaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz...